دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 2

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 2

کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 2 شامل داستان‌هایی از نویسندگان ایرانی است که عضو کانون فرهنگی چوک هستند.

در بخشی از کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 2 می‌خوانیم:

چشم‌هایم چهار تا شد، مات مانده بودم که این توضیح درباره ادبیات و میهن را از کجا آورد؟ احتمالاً امیرعلی هم حال من را داشت که از اینجا به بعد مسابقه را گیج و با لکنت جواب می‌داد. یعنی ما زن‌ها از اینکه عراق به ایران حمله کرده، رگ حسادتمان غلیان کرده است؟ یعنی احساسی که من از فهمیدن ارتباط عاشقانه همسرم با دختری قبل از ازدواج، داشتم حسادت بود ولی احساس او از عشق یک طرفه یک بیمار روانی قبل از ازدواج غیرت است؟

با این حساب تمام زن‌ها بیماران روانی هستند که درمانی ندارند. باید از فردا قرص‌های آبیم را بخورم. حالا می‌فهمم چرا آن بیمار روانی از من خوشش آمده بود و من از همسرم. باید به آن برنامه‌ای که دکتر روان‌شناس آورده بود پیامک بزنم که لطفاً درباره بیماری روانی تعصب هم صحبت کنید و اینکه این بیماری در زن‌ها وجود ندارد ولی در مردها رایج است. باید به او هم از این قرص‌های آبی می‌دادم.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان، pdf داستان رایگان، داستان ایرانی، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، دانلود داستان pdf، pdf داستان های کوتاه، مجموعه داستان گروهی چوک، داستان کوتاه، مجموعه داستان، مجموعه داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 2 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.