دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان این حقم نیست

  • موضوع: رمان
  • ۴۵۷ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸
  • ۳۱۱۸۷ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان این حقم نیست

کتاب رمان این حقم نیست اثری عاشقانه و مذهبی درباره‌ی دختری پایبند به عقایدش است.

در بخشی از کتاب رمان این حقم نیست می‌خوانیم:

دارم به خیابان نگاه می‌کنم و خاطرات یادم می‌افتد، یاد آن روزی که از دانشگاه برمی‌گشتم و باران تند می‌بارید و من عاشقش بودم و حاضر بودم مدت طولانی پیاده راه برم تا از این انرژی جان فزا بهره گیرم.
لذت می‌بردم و حواسم به اطرافم نبود. از دانشگاه بیرون آمدم تا به اتوب.. و.. س برسم. ماشینی کنارم بوق زد، محل ندادم.
دوباره بوق زد. اعصابم را به هم ریخت از بس سریش بود، آمدم که جوابش را بدهم، به سمتش برگشتم، تا دهانم را باز کردم، مات شدم، فکرش را هم نمی‌کردم، مرد محبوب من آمده بود.

بعد از 3 هفته دوری. دلم هوایش را کرده بود. دلم می‌خواست در آغوشش جای بگیرم و دلتنگی‌هایم را جبران کنم، به سمت ماشین رفتم ولی یادم افتاد خیسم، دستم به دستگیره نرسیده به عقب کشیدم، لبخندش بیشتر شد.
شیشه را پایین داد و با آن صدای بم و خواستنی و مردانه‌اش گفت:
خانم خانما بدو بیا، می‌دونستم از بارون نمی‌گذری، پلاستیک آوردم تو ماشین، بعدشم لباسات خیسه و به تنت چسبیده، دوست داری تو خیابون اینجوری راه بری؟
سریع روی صندلی را پوشاند تا من بشینم.

کلمات کلیدی: دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، دانلود رمان مذهبی زیبا، دانلود رمان مذهبی برای موبایل، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان این حقم نیست، دانلود پی دی اف رمان این حقم نیست، دانلود رایگان رمان این حقم نیست، دانلود رمان این حقم نیست، دانلود رمان این حقم نیست، دانلود رمان این حقم نیست با لینک مستقیم، دانلود رمان این حقم نیست برای موبایل، رمان این حقم نیست، رمان این حقم نیست، pdf رمان این حقم نیست کامل،

برای دانلود کتاب رمان این حقم نیست و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.