دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اخلاق حرفه‌ای، ضامن موفقیت سازمانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اخلاق حرفه‌ای، ضامن موفقیت سازمانی

کتاب اخلاق حرفه‌ای، ضامن موفقیت سازمانی نوشته‌ی تورج مهدی زاده و مریم پنجعلی اصل، راهنمای عملی و کاربردی اخلاق حرفه‌ای همراه با مثال‌هایی از کاربردی سازی اصول و ارکان آن در بین مدیران و کارکنان سازمان‌های مختلف است.

مطالب این اثر به گونه‌ای طراحی شده که با سرفصل درس اخلاق حرفه‌ای از دروس دانشگاهی رشته‌های مختلف تطابق دارد. سازمان‌ها به ویژه سازمان‌های تولیدی و خدماتی می‌توانند با تکیه بر اخلاق حرفه‌ای پسندیده سود خود را افزایش دهند، میزان فروش و ارائه خدمات را بالا برند و رضایت را در ارباب رجوع، مشتری، مخاطب و تمامی ذینفعان و تأمین‌کنندگان ایجاد کنند.

در بخشی از کتاب اخلاق حرفه‌ای، ضامن موفقیت سازمانی می‌خوانیم:

اگر به خاطر شرط‌بندی و یا ترس از عقوبت و یا به زور اسلحه و امثال آن، فردی کار صوابی انجام دهد یا نوعی قهرمانی از خود نشان دهد یا از مال خود ببخشد مادامی که این خاصیت و این رفتار در وجود وی نهادینه نشده باشد و ملکه ذهن وی نگردد و دائماً تکرار نشود و تابع شرایط مکان و زمان باشد، به وی بخشنده و قهرمان نمی‌گویند.

مثال دیگر در این رابطه، بحث در مفهوم واژه‌های تملق و چاپلوسی و فرق آن با احترام و حرمت است. در این رابطه باید گفت: اولاً هر احترامی که تمنایی در آن روی خود داشته باشد تملق است؛ از آن گذشته اگر این احترام معطوف و وابسته به پست و مقام و ثروت و قدرت فرد مقابل بوده و با تغییر درجات آن، نوع و شدت احترام هم تغییر کند این احترام نیز تملق محسوب می‌شود و مادامی که محترمانه رفتار کردن، وابسته به شرایط بوده و در فرد نهادینه نشده باشد و تبدیل به عادت روزمره‌اش نشود، این صفت به وی تعلق نخواهد گرفت.

کلمات کلیدی: آموزش اخلاق، اخلاقیات، فرهنگ سازمانی، اخلاق حرفه ای در مدیریت pdf، اخلاق حرفه ای pdf، اخلاق حرفه ای در سازمان pdf، اخلاق حرفه ای در کسب و کار، مفهوم سازمانی اخلاق کسب و کار، اخلاق کسب و کار، اهمیت اخلاق کسب و کار، نقش اخلاق در کسب و کار و تجارت، اخلاق چیست pdf، اخلاق، دانلود کتاب اخلاق،

برای دانلود کتاب اخلاق حرفه‌ای، ضامن موفقیت سازمانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.