دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد

کتاب 10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد تألیف مهران منصوری فر، با توضیح کامل مزایای تجارت الکترونیک به شما کمک می‌کند تا دغدغه‌تان کمتر شود و به یک نتیجه درست برسید.

تصور کنید که شما برای تبلیغات، شناساندن و فروش کسب و کار خود، کمتر از 6 ساعت در هفته زمان بگذارید، تقریباً بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و معطل نشدن در ترافیک؛ این فقط یکی از مزایای بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. حدود 90 درصد از بازاریابان ادعا می‌کنند که شبکه‌های اجتماعی باعث ایجاد رشد و پیشرفت کسب و کار آن‌ها شده که این تنها یکی از مزایای آن است.

در بخشی از کتاب 10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد می‌خوانیم:

شبکه‌های اجتماعی یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی با هزینه‌ پایین بوده که باعث ایجاد ارتباط کارآمد بین مشتریان و کسب و کار شما و افزایش دیدگاه و اطلاعات نسبت به برند شما می‌شود. در حقیقت پیاده‌سازی و تدوین یک استراتژی برای بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، به میزان قابل توجهی باعث افزایش آگاهی مخاطبان از کسب و کار شما می‌شود، زیرا شما با مخاطبین گسترده‌ای ارتباط پیدا خواهید کرد. برای شروع کافی است که در شبکه‌های اجتماعی مختلف، پروفایلی برای کسب و کارتان بسازید و برقراری ارتباط را آغاز کنید.

کارکنان، شرکای تجاری، حامیان مالی و دوستان خود را برای دنبال کردن و لایک کردن و به اشتراک گذاشتن پست‌های شبکه‌های اجتماعیتان، دعوت کنید. به همین سادگی ارتباط مخاطبان با برند شما بیشتر می‌شود و آگاهی و اطلاعات آن‌ها نسبت به کسب و کار شما افزایش می‌یابد که این موضوع باعث رشد و رسیدن به شهرت برای کسب و کار شما می‌شود. با هر پستی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، کسب و کار شما به یک سری افراد جدید معرفی می‌شود که می‌تواند آن‌ها را به مشتریانی بالقوه تبدیل کند. هر چه میزان افرادی که کسب و کار شما را بشناسند بیشتر باشد، برای شما بهتر است.

کلمات کلیدی: بازاریابی شبکه های اجتماعی pdf، دانلود کتاب بازاریابی شبکه های اجتماعی، آموزش بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، بازاریابی در تلگرام، بازاریابی در اینستاگرام، بازاریابی در فیس بوک، آموزش بازاریابی اینترنتی، کسب و کار در شبکه های اجتماعی، آموزش بازاریابی،

برای دانلود کتاب 10 مزیتی که بازاریابی شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌و‌کارها دارد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.