دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله خبری اتونت - شماره هشتم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله خبری اتونت - شماره هشتم

مجله خبری اتونت - شماره هشتم انتشار یافت. در این شماره از نشریه‌ی اتونت به سراغ بررسی پورشه 911 GTS رفته‌اند، خودرویی که به تازگی معرفی شده و از قدرت و چابکی بالایی برخوردار است.

اصولاً 911 را باید جزو با اصالت‌ترین خودرو‌ها بدانیم چرا که پس از گذشت بیش از 50 سال هنوز هم ظاهر اولیه خود را حفظ کرده و روز به روز با معرفی مدل‌های جدیدتر طرفداران بیشتری جذب می‌کند.

همچنین لامبورگینی در اقدامی غیر مرسوم و به یک‌باره نمونه‌ی اوو از هوراکان دوست داشتنی را معرفی کرده است که در نوع خود بی‌نظیر است. در ادامه، مجله‌ی حاضر به مواردی که می‌تواند به موتور خودرو شما آسیب بزند، پرداخته و روتین‌ترین مشکلات و روش‌های جلوگیری از آن‌ها را بیان نموده است. پس از آن سعی شده اخبار روز تکنولوژی صنعت خودروسازی، صنعت تیونینگ و معرفی جدید‌ترین خودروها را در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهد.

اتونت در نظر دارد با ارائه‌ی آموزش‌های خودرویی مناسب، سطح علمی خوانندگان فارسی زبان را افزایش دهد و در هر شماره به ارائه‌ی مقالاتی از این دست می‌پردازد.

کلمات کلیدی: مجله خودرو، مجله تخصصی خودرو، دنیای خودروهای لوکس، دنیای خودرو، معرفی خودرو، خبر خودرویی، بهترین صنعت خودروسازی دنیا، صنعت خودروسازی در دنیا، اخبار خودرو، بررسی تخصصی خودرو، صنعت خودروسازی، مقاله خودرو، بهترین خودروهای جهان، اتومبیل،

برای دانلود مجله خبری اتونت - شماره هشتم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.