دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب علت خود ارضایی چیست و چگونه درمان می‌شود؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب علت خود ارضایی چیست و چگونه درمان می‌شود؟

کتاب علت خود ارضایی چیست و چگونه درمان می‌شود؟ نوشته‌ی مصطفی دهقان نژاد، تمام راه و روش‌های ترک استمناع را بررسی می‌نماید. خود ارضایی در میان دختران و پسران و متأسفانه حتی در میان زنان و مردان آمار تلخی دارد و تلخ‌تر از آن عوارض بسیار بد این مشکل است افرادی که خود ارضایی را تجربه می‌کنند فقط برای مدت کوتاهی احساس رضایت و آسودگی دارند و بعد همه چیز برعکس می‌شود مثبت‌ها منفی و خوب‌ها بد می‌شوند.

در بخشی از کتاب علت خود ارضایی چیست و چگونه درمان می‌شود؟ می‌خوانیم:

نخستین گام برای درمان یا ترک خودارضایی، اعتقاد و ایمان به درمان‌پذیری خودارضایی و دوری از یأس و ناامیدی است. اما رسیدن به نتیجه و ایجاد هرگونه تغییر و دگرگونی نیازمند گذشت زمان، انتخاب راه صحیح و به کارگیری دقیق دستورها است. از همه این‌ها مهم‌تر، اراده و خواست فرد، نقش کلیدی و محوری را ایفا می‌کند. درمان و چاره‌جویی باید منطبق با خواست فرد باشد؛ زیرا تا وقتی که او نخواهد، می‌توان با قاطعیت گفت که درمان نخواهد شد. بنابراین بیمار اگر بخواهد، می‌تواند بر بیماری‌اش غلبه کند و جمله معروف -خواستن توانستن است- عین حقیقت است.

کلمات کلیدی: ترک استمناع، خود ارضایی، آثار خود ارضایی، ضررهای خود ارضایی، عواقب خود ارضایی، انحراف جنسی، آسیب های خود ارضایی، درمان خود ارضایی، استمناع،

برای دانلود کتاب علت خود ارضایی چیست و چگونه درمان می‌شود؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.