دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نشریه دید برتر - شماره 1

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نشریه دید برتر - شماره 1

دید برتر نشریه‌ای تخصصی و با نگاهی متفاوت به صنعت اپتیک است. در این نشریه شما بخش‌های متنوعی از آموزش ساخت عینک، نحوه مراقبت از چشم‌ها، راه‌های افزایش فروش محصولات، و اتفاقات مربوط به صنف عینک و اپتومتری را را مشاهده خواهید کرد. این نشریه مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان یا شرکتی وابسته نمی‌باشد.

این دوماهنامه دربردارنده سرفصل‌های زیر است:

کلیدهای هدایت بازار در صنعت اپتیک
محافظت از چشم‌ها با فیلتر کردن نور آبی
و معرفی شش نوع عینک مؤثر در اصلاح تاری دید
توانایی بالقوه چشم انسان در دیدن نور فروسرخ
بازگشایی مدارس و لزوم معاینه چشم کودکان

کلمات کلیدی: دانلود مجله سلامت، مجله سلامت، صنعت اپتیک، چشم پزشکی، مراقبت از چشم ها، موارد مراقبت از چشم، توصیه هایی برای مراقبت از چشم، سلامت چشم ها، مجله سلامت چشم ها،

برای دانلود نشریه دید برتر - شماره 1 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.