دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف جلد سوم - داستان مستنطق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف جلد سوم - داستان مستنطق

کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف جلد سوم - داستان مستنطق اثر آنتون چخوف درباره‌ی زنی زیبارو و باردار است که روز مرگ خود را پیش‌بینی می‌کند اما شوهر و اطرافیانش به حرف او توجهی نمی‌کند، تا اینکه در روز زایمانش...

آنتون پاولوویچ چِخوف (Anton Chekhov) داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس برجسته روس است. او در زمان حیاتش بیش از ۷۰۰ اثر ادبی آفرید. او را مهم‌ترین داستان کوتاه‌نویس برمی‌شمارند و در زمینه نمایش‌نامه‌ نویسی نیز آثار برجسته‌ای از خود به جا گذاشته‌است و وی را پس از شکسپیر بزرگترین نمایش نامه‌نویس می‌دانند. چخوف در چهل و چهار سالگی بر اثر ابتلا به بیماری سل درگذشت.

در قسمتی از کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف جلد سوم - داستان مستنطق می‌شنویم:

- رابطه‌ی او با شوهرش خوب بود؟
- نه کاملا... چندی بعد از ازدواجشان بین آن‌ها سوتفاهمی رخ داد... در واقع اسمش را می‌شد تقارن ‌پیش‌آمدهای ناگوار گذاشت. داستان از این قرار است که روزی مچ شوهرش را با زنی می‌گیرد. و البته پس از مدت کوتاهی از گناه شوهرش می‌گذرد.
- ببینم اول خیانت شوهرش اتفاق افتاد یا پیدایش فکر مرگ؟
- راستش را بخواهید درست به یاد ندارم لطفا اجازه دهید کمی فکر کنم...
- سپس کلاه از سر برداشت و ادامه داد. بله یادم آمد چندی پس از آن واقعه بود که زمان مرگش را پیش کشید.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف، داستان کوتاه صوتی، دانلود داستان کوتاه صوتی، Anton Chekhov، داستان صوتی مستنطق، کتاب صوتی مستنطق، داستان های آنتوان چخوف، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان کوتاه، مجموعه آثار چخوف، کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف،

برای دانلود کتاب صوتی مجموعه آثار چخوف جلد سوم - داستان مستنطق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.