دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آن‌چه باید درباره سرطان کلیه بدانیم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آن‌چه باید درباره سرطان کلیه بدانیم

کتاب آن‌چه باید درباره سرطان کلیه بدانیم به بحث درباره دلایل احتمالی، علائم، تشخیص و درمان سرطان کلیه می‌پردازد، همچنین اطلاعاتی را برای کمک به بیماران در مقابله با این بیماری فراهم کرده است.

کلیه‌ها یک جفت از اندام بدن انسان هستند که در دو سوی ستون فقرات و در قسمت پایین شکم قرار دارند. بالای هر کلیه یک غده آدرنالین چسبیده است. توده‌ای از بافت چربی و یک لایه بیرونی از بافت فیبری (فاسیای ژروتا)، کلیه‌ها و غده‌های آدرنالین را در بر می‌گیرد.

کلیه‌ها بخشی از مجاری ادرار هستند. آن‌ها با جداسازی مواد زائد و آب اضافی از خون، ادرار تولید می‌کنند. ادرار در فضایی خالی (لگنچه کلیه) در وسط هر کلیه جمع می‌شود، و سپس از طریق لوله‌ای به نام حالب (Ureter) به مثانه می‌ریزد، و از طریق لوله دیگری از بدن دفع می‌شود. کلیه‌ها همچنین ماده‌ای تولید می‌کنند که به کنترل فشار خون و تولید گلبول‌های قرمز خون کمک می‌کند.

دانشمندان جهت یافتن اطلاعات بیشتری درباره علل آن و شیوه‌های جدیدی برای درمان سرطان کلیه در حال مطالعه‌ این بیماری هستند. این تحقیقات به افزایش آگاهی‌های ما درباره سرطان کلیه کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب آن‌چه باید درباره سرطان کلیه بدانیم می‌خوانیم:

پرتودرمانی

پرتودرمانی (که به آن رادیوتراپی هم می‌گویند) نوعی دیگر از درمان موضعی است. در پرتودرمانی از اشعه با انرژی بالا جهت از بین بردن سلول‌های سرطانی استفاده می‌شود. این نوع درمان فقط بر سلول‌های سرطانی در ناحیه مورد درمان اثر می‌گذارد. دستگاه بزرگی، پرتو را به بدن می‌فرستد. بیمار در بیمارستان و یا درمانگاه به مدت 5 روز در هفته و طی چندین هفته این درمان دریافت خواهد کرد.
تعداد کمی از بیماران قبل از جراحی جهت کوچک کردن تومور تحت پرتودرمانی قرار می‌گیرند. بعضی نیز آن را بعد از جراحی و جهت از بین بردن سلول‌های سرطانی باقی مانده در محل تحت پرتودرمانی قرار می‌گیرند. کسانی که می‌توانند تحت عمل جراحی قرار بگیرند ممکن است جهت تسکین درد و دیگر مشکلات به وجود آمده در اثر سرطان، تحت پرتودرمانی قرار بگیرند.

کلمات کلیدی: سرطان کلیه، سرطان کلیه درمان دارد، درمان قطعی سرطان کلیه، آیا سرطان کلیه کشنده است، تشخیص سرطان کلیه با سونوگرافی، علائم سرطان کلیه و مثانه، سرطان کلیه rcc، متاستاز سرطان کلیه، توده چربی در کلیه، سرطان کلیه بدخیم، راههای تشخیص سرطان کلیه،

برای دانلود کتاب آن‌چه باید درباره سرطان کلیه بدانیم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.