دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زندگی‌نامه لیزی ولاسکوئز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زندگی‌نامه لیزی ولاسکوئز

کتاب زندگی‌نامه لیزی ولاسکوئز به قلم علیرضا حسن زاده به روایت زندگی پسخت اما شیرین لیزی ولاسکونز، زشت‌ترین دختر دنیا می‌پردازد.

در بخشی از کتاب زندگی‌نامه لیزی ولاسکوئز (Lizzie Velasquez) می‌خوانیم:

او از چشم راست نابیناست و این نابینایی از چهار سالگی آغاز شد. دید چشم چپش هم چندان واضح نیست. با این حال همواره سعی می‌کند نکات مثبت خودش و شرایطش را ببیند و بر آن‌ها تأکید کند. بنابراین چاق نشدن یا کوچک بودن بیش از اندازه‌ی بدنش را مفید می‌داند و هرگز نمی‌گوید یک چشم من نابیناست، بلکه می‌گوید من دنیا را با یک چشم می‌بینم و این هیچ ایرادی ندارد. چون در عوض وقتی لنز میخرم به جای پول یک جفت باید پول یکی را بدهم!

شرایط بیماری او شبیه بسیاری از بیماری‌های خاص دیگر مثلا سندرم پروگریا (سندرمی که مبتلایان به آن به پیری زودرس دچار می‌شوند) است اما بیماری‌اش لاعلاج یا کشنده تشخیص داده نشده. نکته‌ی جالب درباره‌ی او این است که ظاهرا استخوان‌ها، دندان‌ها، و اندام‌های داخلی بدنش کاملا از این سندرم در امان مانده و اکنون سالم‌اند. حتی دانشمندان بر این باورند که او می‌تواند به طور طبیعی تولید مثل کند و بیماری‌اش را به فرزندانش منتقل نخواهد کرد. هر چند که سیستم ایمنی ضعیفی دارد و آسان بیمار می‌شود.

کلمات کلیدی: زندگی نامه، بزرگترین اشخاص، دانلود کتاب زندگی نامه، سرگذشتنامه، زندگینامه افراد موفق، زندگینامه افراد ثروتمند، زندگینامه انسان های موفق، زندگینامه افراد مشهور، زندگینامه افراد معروف، Lizzie Velasquez، زندگی‌نامه لیزی ولاسکوئز،

برای دانلود کتاب زندگی‌نامه لیزی ولاسکوئز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.