دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب انتر خانم (اطهر خانم): مجموعه داستان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب انتر خانم (اطهر خانم): مجموعه داستان

کتاب انتر خانم (اطهر خانم): مجموعه داستان توسط رضا اردهی نوشته شده و مشتمل بر 12 داستان کوتاه است. اولین داستان این کتاب، با توصیف پسرکی به نام رضا آغاز می‌گردد که بینایی یک چشم خود را از دست داده است.

یک روز او به همراه دوستانش در کوچه مشغول بازی بود که توپ آن‌ها به حیاط یکی از منازل می‌افتد. در نتیجه، رضا برای گرفتن توپ در خانه را می‌زند و اندکی بعد خانمی زیبا در را به روی او می‌گشاید و او را برای بردن توپ به دورن فرا می‌خواند. رضا بعد از بردن توپ و رفتار محبت‌آمیز آن خانم سخت مفتون او می‌شود.

اما هم بازی‌های او که آن خانم را می‌شناختند در برابر تعریف و تمجید رضا از او سخت متعجب می‌شوند، زیرا او نزد اهالی محل به خانمی مغرور و غماز شهرت داشته و به او لقب انتر خانم داده بودند، در حالی که نام حقیقی او اطهر خانم بوده است. در این داستان بعدها هویت اصلی او معلوم می‌شود و رضا نیز...

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، مجموعه داستان، مجموعه داستان انتر خانم، دانلود داستان کوتاه، داستان فارسی، اطهر خانم، اطهر خانوم،

برای دانلود کتاب انتر خانم (اطهر خانم): مجموعه داستان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.