دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کنترل بار دیجیتال

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کنترل بار دیجیتال

کتاب کنترل بار دیجیتال به قلم محسن محمدزاده برزگر نوشته شده است.

در تابلوهای برق انواع لوازم حفاظتی استفاده می‌شود که کار آن‌ها محافظت از سوختن الکتروموتور در برابر عوامل مختلف است. یکی از این لوازم کنترل بار دیجیتال است که کار محافظت در برابر افزایش جریان، کاهش جریان و عدم تقارن جریان‌ها را به عهده دارد.

در این کتاب سعی بر این بوده که قسمت‌های مختلف این رله از جمله نحوه ورود به منو، نحوه تنظیم گزینه‌های منو، پیغام‌های خطا و باقی موارد بصورت کامل توضیح داده شود.

 

کلمات کلیدی: آموزش برق صنعتی، برق صنعتی، آشنایی با تجهیزات برق صنعتی، طریقه نصب کنترل بار، تنظیم کنترل بار، انواع کنترل بار،

برای دانلود کتاب کنترل بار دیجیتال و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.