دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش برنامه DYNAMO برای نرم افزار Revit

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش برنامه DYNAMO برای نرم افزار Revit

کتاب آموزش برنامه DYNAMO برای نرم افزار Revit اثر قاسم آریانی است. امروزه نرم افزار Autodesk Revit مورد پذیرش طیف وسیعی از مهندسان در زمینه AEC به عنوان راه حلی برای Building Information Modeling قرار گرفته است. به عبارت ساده، یک پروژه Revit، یک پایگاه اطلاعاتی است که توسط موتور قدرتمند مدل‌سازی پارامتریک رویت اداره می‌شود.

اگرچه نرم افزار Revit دارای طراحی بسیار قدرتمند، مستندات و ابزارهای تحلیلی است اما ممکن است برای تسهیل فعالیت‌های خاص کاربر احساس خستگی و یا آن فرآینده‌ها سخت و گاها با ابزارهای پیش فرض Revit غیر ممکن باشد. در این رابطه برای افزایش بهره‌وری و بهبود عملکرد وظایف، برخی شرکت‌ها اقدام به ایجاد برنامه‌های سفارشی برای کاهش این مشکلات توسط برنامه نویسان جهت ایجاد برنامه‌های شخصی text code کرده‌اند. متاسفانه بسیاری از شرکت‌ها منابع لازم برای استخدام چنین افرادی را ندارند، یا در بعضی موارد، وقتی در شرکتی چنین جایگاهی توسط شخصی خالی می‌شود، جایگزینی برای آن ندارند. اینجا جایی است که DYNAMO بسیار جذاب است.

Dynamo یک برنامه visual programming است که طراحان را قادر می‌سازد تا با کم‌ترین تجربه و یا بدون تجربه برنامه نویسی با استفاده از visual logic (منطق بصری) برای ایجاد، ویرایش، و کشف طرح‌های مفهمومی پارامتریکی خود و یا از آن برای ارتباط با دیگر پایگاه داده‌ها، برای وظایف خود استفاده کنند.

در این کتاب ما از روش‌های طراحی و محاسباتی صرف نظر می‌کنیم و بر روی عملیاتی که روزانه با آن درگیر هستیم، به صورت خودکار می‌پردازیم. منظور این است که ما از Dynamo برای تعامل با API Application Programming Interface برای خودکار سازی این وظایف روزانه و وقت گیر استفاده خواهیم کرد. در ابتدا شما نیاز به یک مرور کوتاه از رابط کاربری Dynamo و قابلیت‌های اساسی آن دارید.

کلمات کلیدی: آموزش داینامو، داینامو چیست، آموزش نرم افزار داینامو، آموزش فارسی dynamo، آموزش revit pdf، کتاب آموزش revit، آموزش revit، آموزش نرم افزار dynamo، آموزش dynamo،

برای دانلود کتاب آموزش برنامه DYNAMO برای نرم افزار Revit و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.