دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟

کتاب چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟ اثر جاوید گرشاسبی مناسب برای افرادی است که قصد راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارند.

دغدغه بسیاری از افرادی که می‌خواهند فروشگاه اینترنتی داشته باشند این است که فروشگاهشان دقیقا باید چه شکلی باشد. چیدمان محصولات به چه شکلی باشد؟ فرآیند خرید در فروشگاه اینترنتی آن‌ها به چه صورتی باشد؟ چه طور باید اعتماد سازی کنند؟ چگونه فروش محصولات خود را افزایش دهند و بسیاری از سوالاتی که هر کسی که قصد راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارد در ذهنش مرور می‌کند.

واقعیت این است که امروزه فروشگاه‌های اینترنتی خوبی در ایران مشغول به فعالیت هستند و یک جورایی می‌توان گفت رقابت با آن‌ها کمی دشوار است. به خاطر همین به راحتی نمی‌توان یک فروشگاه اینترنتی را بدون در نظر گرفتن مزیت‌های خاص رقابتی راه‌اندازی کرد و انتظار داشت در این حوزه رقابتی موفق شد.

از آن جایی هم که راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی نسبت به دیگر کسب و کارهای اینترنتی سرمایه بیشتری می‌خواهد نمی‌توان بی‌گدار به آب زد و حتما باید با برنامه‌ریزی دقیق و هدف مشخصی پا به این عرصه گذاشت. چون غیر از این باشد صد در صد با شکست مواجه خواهید شد. درست مثل فروشگاه‌های اینترنتی که میلیاردی هزینه تبلیغات کردند و به جایی هم نرسیدند.

کلمات کلیدی: راه اندازی فروشگاه اینترنتی، آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی، ساخت فروشگاه اینترنتی، درامد فروشگاه اینترنتی، راه اندازی سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت فروشگاهی،

برای دانلود کتاب چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه‌اندازی کنیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.