دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ

کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ اثر شروود اندرسن داستان پسری به نام ماری است که به پدرش می‌گوید به کلیسا می‌رود اما قصد ندارد به آنجا برود، در واقع او سردرگم است و نمی‌داند که چه می‌خواهد...

شروود اندرسن (Sherwood Anderson) از نویسندگان برجسته آمریکایی است. وی از نویسندگان عصر طلایی داستان کوتاه در آمریکا به شمار می‌رود. وی را پدر داستان‌نویسی مدرن آمریکا می‌دانند. داستان‌های اندرسون روایت زندگی طبقه متوسط جامعه آمریکا و به ویژه آدم‌های حاشیه اجتماع است. آدم‌هایی محروم و ناکام که گزیری جز تنهایی و خیال‌بافی ندارند.

اندرسن به تدریج و در حوالی سال ۱۹۱۳ به ادبیات روی آورد. وی از جمله نویسندگانی بود که نخستین توفیق ادبی‌اش را در میانسالی به دست آورد. اندرسن در طی عمر خود هفت رمان و چندین داستان کوتاه از جمله «من احمق»، «نمی‌فهمم چرا» و «مرگ در جنگل» نوشت.

در قسمتی از کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ می‌شنویم:

همان‌طور که به آرامی قدم برمی‌داشت با خود می‌گفت: قدم میزنم و فکر می‌کنم.
ماری دورانی بحرانی را پشت سر می‌گذاشت و می‌بایست به طور جدی به آینده خود می‌اندیشید. این حالت جدی و متفکرانه پس از گفت‌وگوی بعدازظهر روز قبل با پدر در او ایجاد شده بود. پدر تنها در دفتر کار نشسته بود، ماری همان‌طور که دکتر صحبت می‌کرد از پنجره مالک استبل بزرگ خیابان ترمونت را دید که پس از خوردن عصرانه راهی محل کار خود بود.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی چراغ های بی فروغ، داستان کوتاه چراغ های بی فروغ، کتاب گویا چراغ های بی فروغ، دانلود کتاب صوتی چراغ های بی فروغ، Sherwood Anderson، داستان کوتاه صوتی چراغ های بی فروغ،

برای دانلود کتاب صوتی چراغ‌های بی‌فروغ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.