دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کارآگاه هارپاک - روح اکس تازی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کارآگاه هارپاک - روح اکس تازی

کتاب کارآگاه هارپاک - روح اکس تازی نوشته غفور شکوهی داستان جذابی دیگر از ماجراجویی و کشف معمای کارآگاهی به نام هارپاک است. در این داستان هارپاک جان مردی به نام آرمین را نجات می‌دهد که برادرش قصد کشتنش را دارد.

در قسمتی از کتاب کارآگاه هارپاک - روح اکس تازی می‌خوانیم:

بعد از ظهر تابستان بود و هوا گرم بود و کاراگاه هارپاک در خونش روی صندلی نشسته بود و داشت مجله میخوند و که یهو در خونه باز شد و فرهاد اومد داخل، بعد فرهاد گفت بیاداخل و یه نفر از پشت در اومد داخل و بعد سلام کرد و فرهاد بهش گفت بشین روی اون صندلی و خودش هم روی یه صندلی دیگه کنار هارپاک نشست.
فرهاد: ایشون کارآگاه هارپاک هستند.
و سپس روش را کرد طرف اون شخص و گفت: ایشون آقای آرمین رضایی هستند.
هارپاک: خونه‌ی شما باید یه جای سرسبز و زیبا باشه.
آرمین:از کجا فهمیدی؟
هارپاک: گونه هات قرمز هستند این حالت معمولا برای افرادی پیش میاد که در مناطق خوش آب و هوا رخ میده.
هارپاک: مشکل شما چیست؟
آرمین: ن.. ن.. نمیدونم؟ شاید به نظرتون مسخره بیاد! ولی من بعضی شبا روح پدرم را میبینم و حتی باهاش حرف میزنم.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کارآگاه هارپاک، دانلود داستان کارآگاه هارپاک و روح اکس تازی، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه کارآگاه هارپاک، داستان کارآگاه هارپاک و روح اکس تازی،

برای دانلود کتاب کارآگاه هارپاک - روح اکس تازی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.