دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی یادگاری کتاب اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی یادگاری کتاب اول

کتاب صوتی یادگاری کتاب اول اثر موریل اسپارک نویسنده، شاعر و رمان‌نویس اسکاتلندی بود. در سال ۲۰۰۸ روزنامه تایمز نام اسپارک را در بین ۵۰ نویسنده برتر بریتانیایی از سال ۱۹۴۵ به بعد قرار داد.

در کتاب صوتی یادگاری کتاب اول می‌شنویم:

ساعت را اواخر دهه 1950 آن هم دست دوم از جواهر فروشی هاتون گاردن در لندن خریدم تازه داشتم اولین کتاب‌هایم را می‌نوشتم و با خودم عهد کرده بودم که هر بار که یکیشان به چاپ رسید با پولش جواهری بخرم و این مناسبت را جشن بگیرم...

 

کلمات کلیدی: داستان کوتاه صوتی یادگاری کتاب اول، کتاب صوتی یادگاری کتاب اول، داستان کوتاه یادگاری کتاب اول، کتاب گویا یادگاری کتاب اول، دانلود کتاب صوتی یادگاری کتاب اول،

برای دانلود کتاب صوتی یادگاری کتاب اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.