دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شش راه شگفت انگیز برای کسب درآمد منفعل معماران

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شش راه شگفت انگیز برای کسب درآمد منفعل معماران

کتاب شش راه شگفت انگیز برای کسب درآمد منفعل نوشته منا تراشی راهکارهایی در حوزه معماری و ساختمان را بیان کرده است.

شما می‌توانید به جای اینکه ساعت‌های زیادی را صرف کار بر روی پروژه‌های معماری کنید، سیستمی را ابداع کنید که از آن به درآمد برسید. این سیستم می‌تواند به عنوان یک شغل دوم برای شما محسوب شود. اسم این سیستم، درآمدزایی منفعل است! این نوع درآمدزایی وابسته به مقدار ساعتی که شما کار می‌کنید نیست!

Passive Incom به درآمدی گفته می‌شود که از بیزینس به دست می‌آید و نیاز به تلاش کمتری به صورت غیر اتوماتیک دارد. در واقع شما جریانی از درآمد را به حساب بانکی خود ایجاد می‌کنید.

بسیاری از معماران، مهندسین عمران، شهرسازان و سایر فعالان در عرصه ساختمان دانش کمی نسبت به روش‌های بیزینس و بازاریابی دارند. بیزینس معماری یکی از مواردی است که در دانشکده‌های معماری به آن پرداخته نمی‌شود. در حالیکه روش‌های کسب درآمد و افزایش درآمد معماری بسیار مهم هستند. به جای اینکه به دنبال آگهی‌های استخدام معماری، استخدام مهندس عمران و... باشید. با داشتن دانش بیزینس معماری می‌توانید به عنوان یک کارآفرین در حوزه معماری و ساختمان فعالیت کنید.

کلمات کلیدی: درآمدزایی، انواع کسب و کار، افزایش درآمد معماری، کسب درآمد بدون سرمایه، طرح کسب و کار، کارآفرینی، کسب درآمد، جدیدترین روش های کسب درآمد،

برای دانلود کتاب شش راه شگفت انگیز برای کسب درآمد منفعل معماران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.