دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب داستان صوتی پس از طوفان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب داستان صوتی پس از طوفان

داستان کوتاه پس از طوفان: از کتاب 20 داستان برگزیده از ارنست همینگوی

راوی امیر اردلان داودی

داستان های کوتاه همینگوی که از بهترین داستان های کوتاه جهان است، و در بسیاری از کلاس های نویسندگی جهان به عنوان الگوی ایجاز و تمثیل تدریس می شوند، متاسفانه در زبان فارسی، سرنوشت چندان جالبی نداشته اند، چرا که اغلب توسط کسانی که با زبان همینگوی آشنا نبوده اند، ترجمه شده اند. بهترین داستان های کوتاه، و نزدیک ترین به زبان موجز همینگوی، در زبان فارسی توسط ابراهیم گلستان ترجمه شده؛ "زندگی خوش و کوتاه فرنسیس مکومبر" (1348)، "برف های کلیمانجارو" در مجموعه ای به نام "کشتی شکسته ها" (1334)، داستان کوتاه "پس از طوفان" که در جنگ اصفهان چاپ شده و "کلبه ی سرخپوستان" که از اولین و زیباترین نمونه های آثار کوتاه همینگوی است.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود کتاب ارنست همینگوی، کتاب صوتی پس از طوفان، دانلود کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب داستان صوتی پس از طوفان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.