دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پژوهش نامه سیاست فرهنگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پژوهش نامه سیاست فرهنگی

تأمل و تدقیق در خصوص ماهیت، ابعاد، سطوح و میزان اثرگذاری سیاست‌های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی یکی از دغدغه‌های مستمر گروه پژوهش‌های فرهنگی و اجتماعی پژوهشکده تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به شمار می‌آید. بر این اساس، مجموعه‌ای از تحقیقات و پژوهش‌ها در این خصوص طی سالیان گذشته به انجام رسیده است که از جمله مهم‌ترین آنها چالش‌های سیاست فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران است و در این پژوهشنامه، گزارشی از آن ارائه شده است.
فهرست مقالات:
پیشگفتار
بررسی گفتمان‌های فرهنگی پساانقلابی و روندهای چهارگانۀ مؤثر بر سیاست فرهنگی در جمهوری اسلامی/ رحمت‌الله صدیق سروستانی و قاسم زائری
علل عدم هژمونی فمینیسم در ایران/ مهردخت قوپرانلو
ارتقاءکیفیت آموزش عالی با تأکید بر مدل تعالی EFQM/ حمید شفیع‌زاده
راهکارهای نهادینه کردن فرهنگ دینی در دانشگاه‌ها/ مژگان امیریان‌زاده و حمید شفیع‌زاده
اوقات فراغت جوانان؛ موانع و راهکارها/ حسینعلی باقری رمدانی

این کتاب در سایت مرکز تحقیقات استراتژیک به رایگان جهت دانلود قرار داده شده است.

کلمات کلیدی: فرهنگ، نقش فرهنگ، ارزش های فرهنگی، سیاست های فرهنگی، گفتمان فرهنگی،

برای دانلود کتاب پژوهش نامه سیاست فرهنگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.