دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش ساخت خانه شمالی در محیط تری دی مکس و وی ری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش ساخت خانه شمالی در محیط تری دی مکس و وی ری

در این آموزش شما با نحوه ساختن خانه با اقلیم شمال ایران به صورت گام به گام آشنا می شوید برای تمرین و فهم این آموزش به آشنایی با تری دی مکس و وی ری نیازمندید.

شاید شماهم به دستوراتی در تری دی مکس برخورده اید که کارایی آن را نمی دانسته اید و به راحتی با این جمله که این دستور به کار معماران نمی آید از سر آن گذشته اید. در آموزش های جامع تری دی مکس  اینجانب از هیچ دستوری نگذشته ام و آموزش ها حاصل چند سال تلاش بنده در زمینه یادگیری از منابع انگلیسی بوده است. آموزش های جامع به صورتی بسیار مدرن نگارش شده که استفاده از آن ها برای هر معماری خالی از لطف نیست.

کلمات کلیدی: گرافیک رایانه ای، ترفندهای 3d max، سه بعدی سازی، نرم افزار 3ds Max، آموزش نرم افزار 3dmax، آموزش وی ری، آموزش V Ray، ساخت خانه سه بعدی در 3dmax،

برای دانلود کتاب آموزش ساخت خانه شمالی در محیط تری دی مکس و وی ری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.