دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چشم چپت را نیز کور خواهم کرد (نگاهی نو به نفوذ فراماسونری)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چشم چپت را نیز کور خواهم کرد (نگاهی نو به نفوذ فراماسونری)

نگاهی نو به نفوذ فراماسونری و علوم غریبه در ساختار سیاسی کشور

کلمه ماسون (mason) یعنی بنّا و فراماسون(Freemason) یعنی بنّای آزاد. سبب نامگذاری این تشکیلات به فراماسونری، این است که نخستین سازمان ماسونی به دست چند تن از بناهای فرانسوی تأسیس یافت که راز خویش را به غیر اعضا آموزش نمیدادند. ماسونری تشکیلات منظم جهانی است که بر ارکان دولت های جهان و اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و بسیار هم آزادانه عمل می کند به گونه ای که در حا حاضر در اکثر کشورهای جهان، یا قدرت در دست ماسون هاست یا آن کشورها تحت تأثیر کشورهای ماسونی هستند.

کلمات کلیدی: فراماسونری، نفوذ فراماسونری، شیطان پرستی، فراماسون، فرقه های شیطانی، ستاره ی شش گوشه، عقاید فراماسونری، فرقه های شیطان پرستی، Freemason،

برای دانلود کتاب چشم چپت را نیز کور خواهم کرد (نگاهی نو به نفوذ فراماسونری) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.