دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله الکترونیکی مقالات مدیریتی و صنعتی - شماره دوازدهم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله الکترونیکی مقالات مدیریتی و صنعتی - شماره دوازدهم

ماهنامه های الکترونیکی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، به طور منظم منتشر می شوند و شامل منتخب پرمخاطلب ترین و محبوبترین مقالاتی است که بر روی سایت myindustry منتشر شده است.

در دوازدهمین شماره از ماهنامه های پایگاه اطلاع رسانی صنعت می توانید مطالبی در مورد مزیت رقابتی و بازاریابی در شرکتهای بیمه را مطالعه نمایید.

کلمات کلیدی: انواع مدیریت، مدیریت موفق، بازاریابی بیمه، مقالات مدیریتی، مقالات صنعتی، مدیریت، نکات مدیریتی، استراتژی مدیریت، بازاریابی،

برای دانلود مجله الکترونیکی مقالات مدیریتی و صنعتی - شماره دوازدهم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.