دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کشف الاسرار صهیونیسم

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کشف الاسرار صهیونیسم

این کتاب در 10 فصل با نگاهی به تاریخچه تشکیل رژیم صهیونیستی و اقدامات آن در عصر کنونی می‌پردازد.
نژادپرستی صهیونیسم، صهیونیسم دشمن یهودیان آزاده، رهبران نوین فرقه هرتسل، حقوق بشر صهیونیستی، مدعیانی از یک نیمه انسان، سقوط صهیونیسم در مصاف با دکترین مهدویت و ایپاک گردهمایی جهانی نخبگان و روشنفکران حامی صهیونیسم از جمله سرفصل‌های این کتاب به حساب می‌آید.
سرلشکر فیروزآبادی «کشف‌الاسرار صهیونیسم» را به روح بزرگ شهید عزیز حسن طهرانی مقدم دانشمند موشکی و پدر، مادر بزرگوار و همسر و فرزندان ارجمند ایشان تقدیم کرده است.
حق تکثیر: این کتاب از سوی انتشارات این کتاب قابل دانلود به صورت رایگان می باشد. (http://sndu.ac.ir)

کلمات کلیدی: دانلود کتاب سیاسی، جنبش فلسطین، سیاست اسرائیل، درباره صهیونیسم، تارخ تشکیل رژیم اسرائیل، صهیونیسم، حقوق بشر، هلوکاست، نژاد پرستی صهیونیزم، سرلشگر فیروزآبادی،

برای دانلود کتاب کشف الاسرار صهیونیسم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.