دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب منتخب صلوات شریف - بخش دوم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب منتخب صلوات شریف - بخش دوم

این کتاب منتخبیست از صلوات های شریف 

طبق فرمایش امام صادق(ع) اگر کسی یک بار صلوات بر پیامبر بفرستد، خداوند متعال هزار صلوات و درود با هزار صف ملائکه بر گوینده این ذکر نازل و موجودات عالم، هم ندا با خدا و ملائکه بر گوینده این ذکر، صلوات می فرستند.

و همچنین کلینی به سند معتبر از امام جعفر صادق(ع) روایت کرده است که رسول خدا(ص) فرمود: هر که بر من صلوات فرستد، حق سبحانه و تعالی و ملائکه بر او صلوات می فرستند، پس هر که خواهد که خدا و ملائکه بر او صلوات فرستند، بر من بسیار صلوات فرستد.

کلمات کلیدی: انواع صلوات، منتخب صلوات، فضیلت صلوات، ذکر صلوات، صلوات بر پیامبر،

برای دانلود کتاب منتخب صلوات شریف - بخش دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.