دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مدیریت خشم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مدیریت خشم

نویسندگان: دکتر ام.رایلی، دکتر مایکل اس.شاپ شایر، دکتر تیموتی سی.دورازو، دکتر توری ای.کمپل

این کتاب به صورت 2 زبانه (انگلیسی-فارسی) می باشد.

این کتاب کار به منظور استفاده افراد دخیل در دوره آموزشی روش گروهی مدیریت خشم، برای افرادی که مورد سوء استفاده قرار گرفته اند و افراد تحت دوره معالجه سلامتی روان، طراحی شده است. شامل ۱۲ درس هفتگی جد اگانه پیرامون روش مدیریت خشم گروهی به همراه خلاصه ای از مفاهیم اصلی، تمرین های به منظور تکمیل تکالیف خانه و فضاهای خالی برای یادداشت در هر فصل می باشد. مفاهیم و مهارت های ارائه شده در روش مدیریت خشم بوسیله تمرین و دوره و انجام دادن تکالیف آورده شده در این کتاب کار، به بهترین شیوه آموخته خواهند شد. استفاده از این کتاب کار بعنوان ابزار کمکی در کنار دوره آموزشی ۱۲ هفتگی مدیریت خشم به شما در امر ارتقا دادن مهارت های لازم برای موفقیت در اداره و کنترل خشم، یاری خواهد رساند.

کلمات کلیدی: مدیریت خشم، سلامت اعصاب، سلامت روان، روش های مدیریت خشم، کنترل اعصاب، تسلط بر خود، دانلود کتاب روانشناسی، روانشناسی رفتاری، رفتار شناسی، دپارتمان سلامت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا،

برای دانلود کتاب مدیریت خشم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.