دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود فیلمنامه کینه ازلی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی فیلمنامه کینه ازلی

این کتاب توسط میثم محسنی و مجتبی ورشاوی نوشته شده است.

گروهبان آمریکایی به نام دیویس (مردی 35 ساله با سر طاس و گرد، فک پایین جلو آمده ، پوست لیمویی و چشم های برجسته ی آبی رنگ) همراه مترجمش (جوانی تبریزی، با چشم های روشن، گونه های نسبتا برجسته، تقریبا چاق، لبهای نسبتا کلفت و موهای پرپشت مشکی) با یک کامیون در حال رفتن از تبریز به سمت تهران هستند که به خاطر بورانی بودن هوا در جاده ی برفی گیر کرده و مجبور می شوند تا صبح صبر کنند. صبح بر خلاف میلشان با گرگی روبه رو می شوند به نام گرگ سبلان یا گرگ اجنبی کش و....

کلمات کلیدی: رمان رازهای سرزمین من، رضا براهنی، داستان های مجتبی ورشاوی، داستان کوتاه، فیلم نامه، دانلود نمایشنامه،

برای دانلود فیلمنامه کینه ازلی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.