دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رویکرد بین فردی نسبت به هیجان در تصمیم گیری اجتماعی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رویکرد بین فردی نسبت به هیجان در تصمیم گیری اجتماعی

رویکرد بین فردی نسبت به هیجان در تصمیم گیری اجتماعی هیجانات به عنوان الگوی اطلاعات اجتماعی

این اثر ترجمه ای است از یک مقاله روانشناسی از مجله روانشناسی Elsevier

 

چکیده:
تصمیم های اجتماعی به شدت تحت تاثیر هیجانات قرار می گیرند. دهها سال(چندین دهه)، ویژگی الگوی پژوهشی غالب تمرکز بر خلق و خوی فردی مثبت یا منفی شخص تصمیم گیرنده بوده است. در این مقاله ما استدلال خواهیم کرد که فهم کامل نقش هیجانات در تصمیم گیری اجتماعی مستلزم توجه کامل تری بر تاثیرات بین فردی ) تاثیرات هیجانات یک فرد بر رفتار فرد دیگر( ، تمرکز بر هیجانات مشخص یک فرد و نه حالت های کلی خلق و خوی او؛ و تمایز بین محیط های همکاری و رقابتی می باشد.

کلمات کلیدی: روانشناسی، کتاب روانشناسی، دانلود کتاب روانشناسی، مقال روانشناسی، تصمیم گیری،

برای دانلود کتاب رویکرد بین فردی نسبت به هیجان در تصمیم گیری اجتماعی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.