دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 101 نکته کاربردی در ارتباط موثر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 101 نکته کاربردی در ارتباط موثر

در عصری که هر لحظه‌اش در گرو تغییرات شگفت انگیز است،‌ ارتباطات حرف اول را می‌زند. تحقیقات نشان می‌دهد که حدود هفتاد و پنج درصد از اوقات روزانه ما به نحوی در تماس و ارتباط با دیگران می‌گذرد. به همین دلیل کیفیت زندگی هرکس بستگی به کیفیت ارتباطات او با دیگران دارد.

 

پر واضح است زبان تنها وسیله ارتباطی نیست. کلماتی که ما بر زبان جاری می‌کنیم، برحسب موقعیت، فقط بین هشت تا بیست و چهار درصد پیام ما را تشکیل می دهند و به این ترتیب در دنیای گسترده ارتباطات، تنها مشتی از خروارند. لباسی را که هر روز می‌پوشیم، اتومبیلی را که می‌رانیم،‌خانه‌ای را که در آن زندگی می‌کنیم، همگی این پیام را به دیگران منتقل می‌کند که چه احساسی نسبت به خود داریم و انتظار داریم دیگران چگونه با ما رفتار کنند.

 

تعریف ارتباط :

واژه ارتباط ( Communication ) از ریشه لاتین (Communis ) به معنای اشتراک گرفته شده است . این کلمه در زبان فارسی به صورت مصدر عربی باب افتعال به کار می‌رود که در لغت به معنای پیوند دادن و ربط دادن و بصورت اسم مصدر به معنای بستگی ، پیوند، پیوستگی و رابطه کاربرد دارد....

کلمات کلیدی: ارتباط موثر، مهارت ارتباط موثر، آموزش ارتباط موثر، آموزش مهارت ارتباط موثر،

برای دانلود کتاب 101 نکته کاربردی در ارتباط موثر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.