دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مزد گذشت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مزد گذشت

کتاب مزد گذشت اثری عاطفی و بسیار زیبایی به قلم سیما عابدینی است. این داستان یکی از آثار برون مرزی عابدینی است که در سال 2011 در آمریکا به چاپ رسید. پخش مجازی این داستان فقط به درخواست عده‌ای از طرفداران نویسنده صورت پذیرفته است؛ در جواب کسانی که مدعی بودند او توانایی نوشتن داستان‌های خارج از حیطه‌ی ادبیات ایران را ندارد.

در بخشی از کتاب مزد گذشت می‌خوانیم:

تدایی از درونم می‌گوید: برو، وقتی نداری، با فریادی می‌گویم: لو، نه... به سمت اتاق او می‌دوم، پایم به میز می‌خورد و من بدون توجه به سوزش پایم فقط ادامه می‌دهم، نمی‌دانم چه صحنه‌ای خواهم دید؟ دیوی که دیگر دراین دنیا نیست؟ یعنی مرده، یعنى بدون حرف زدن با من، بدون بغل کردنم، از این دنیا رفته؟

پله‌ها را دو تا یکی بالا می‌روم و در را با وحشت باز می‌کنم، اتاق تاریک است، پایم توان جلو رفتن ندارد، می‌ترسم از دیدن جسد دیو بر روی تخت، بی‌اختیار گریه می‌کنم با صدایی بلند اما ناگهان چراغ خواب روشن می‌شود و من دیو را می‌بینم که آرام روی تخت نشسته و به بالش‌های پشتش تکیه داده، لبخندی می‌زند و من بی‌اختیار روی زمین می‌نشینم.

کلمات کلیدی: دانلود pdf عاشقانه، دانلود داستان کوتاه عاشقانه pdf، داستان عاشقانه، داستان فارسی، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه pdf، دانلود کتاب داستان کوتاه فارسی، داستان عاشقانه کوتاه و زیبا، قصه عاشقانه کوتاه،

برای دانلود کتاب مزد گذشت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.