دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب جستاری بر زبان‌شناسی انگلیسی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جستاری بر زبان‌شناسی انگلیسی

کتاب جستاری بر زبان‌شناسی انگلیسی توسط محمد آذروش تدوین و نگارش شده است.

این کتاب پیرامون زبان‌شناسی انگلیسی، نحو واژگان و روابط آن‌ها اجزاء تشکیل‌دهنده واژگان و سازمان‌بندی درونی جمله‌ها نوشته شده است. اعتقاد محمد آذروش بر این است که این اطلاعات برای هر کسی که به هر دلیلی به علم واژه‌شناسی و فرهنگ لغت علاقه‌مند است، در توسعه واژگان افراد بومی و غیر بومی زبان انگلیسی نقش دارد، در برنامه‌های درسی نوشتن انگلیسی را تدریس می‌کند و باید ویژگی‌های دستور زبان و کلمه‌های خاص این رشته را آموزش دهد، نویسندگی تدریس می‌کند و باید با این واقعیت که جوامع مختلف انگلیسی زبان از فرم‌های مختلف دستوری و واژگانی استفاده می‌کنند که فقط یکی از آن‌ها به عنوان استاندارد در نظر گرفته می‌شود و موارد متنوع دیگری از این دست، ارزشمند خواهد بود.

کلمات کلیدی: جمله سازی، جمله شناسی، دانلود آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، دستور زبان انگلیسی، دانلود pdf آموزش زیان، زبان شناسی،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.