دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب سرگذشت ملکه اینهیون

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سرگذشت ملکه اینهیون

کتاب سرگذشت ملکه اینهیون، اثر کیم جونگ آن، ریچارد روت رمانی تاریخی و مبتنی بر زندگی‌نامه است که سرگذشت یک شخصیت سلطنتی را از زمان ورودش به قصر، خلع مقام و بازگشت دوباره، به تصویر می‌کشد.

از آنجایی که داستان آن بر اساس واقعیت نوشته شده است، بسیاری از حقایق تاریخی را بازگو و با زبانی آموزنده به خواننده منتقل می‌کند. پیام داستان، مثل اغلب داستان‌های شرقی و به خصوص کره‌ای، پیروزی خیر بر شر را به تصویر می‌کشد. در اثنای داستان و در خلال اعمال هر شخصیت، پندی وجود دارد که خواننده به راحتی آن را در می‌یابد.

این داستان، به طور پیوسته در داخل و خارج از قصر، مورد استقبال قرار می‌گرفت و به دلیل زبان ساده و صریحش به زبان داستان‌های عامیانه، راه یافته بود. ملکه اینهیون، مظهر خیر، صبر و یک شخصیت آرمانی در نظر گرفته می‌شود، از سوی دیگر شخصیت بانو جانگ، مظهر بدی، کم طاقتی، پلیدی و شخصی است که با نهایت صفات زشت جلوه گر می‌شود، او از هیچ تلاشی برای صدمه زدن به ملکه اش، اینهیون، فروگذاری نمی‌کند و سرانجام با اعمال شوم خود، به خواسته‌اش می‌رسد، اما از آن جا که آسمان، هیچگاه چیرگی شر را بر نمی‌تابد، او خیلی زود، با خوردن سم، تاوان اعمال شرورانه‌اش را پس می‌دهد.

کلمات کلیدی: دانلود رمان تاریخی، دانلود داستان دونگی، ملکه اینهیون، دانلود رمان واقعی، داستان کره ای، ملکه اینهیئون، دانلود رمان کره ای،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.