دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مرزه؛ گیاه عشق افروز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مرزه؛ گیاه عشق افروز

کتاب مرزه؛ گیاه عشق افروز نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، در مورد خواص این گیاه و روش‌های کاشت و پرورش آن است و در کل اطلاعات کامل و جامعی از مرزه در اختیار شما قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب مرزه؛ گیاه عشق افروز می‌خوانیم

بذور "مرزه تابستانه" را به میزان کافی بر روی بسترهای آماده می‌پاشند سپس با نوک انگشتان و یا هر وسیله دیگری اقدام به فشردن بذور بر سطح خاک به منظور استحکام بخشی آنان می‌نمایند.

کاشت بذور، گیاهچه‌های بذری و قلمه‌های ساقه‌ای گیاه "مرزه تابستانه" باید بر روی بسترهای حاوی خاک سبک، زهکش دار، مرطوب و آفتابگیر انجام پذیرد.

سطح بذور "مرزه تابستانه" را نباید با لایه ضخیمی از خاک پوشاند زیرا آن‌ها برای جوانه‌زنی خواهان مواجهه با نور می‌باشند. 

کلمات کلیدی: خواص مرزه، فواید مرزه، مضرات مرزه، کاشت مرزه، کاشت مرزه در تابستان، کاشت مرزه در زمین، کاشت مرزه در گلدان، کاشت مرزه در منزل، کاشت مرزه در خانه، زمان کاشت کاشت مرزه، فواید گیاه مرزه، فواید مرزه برای مو، فواید سبزی مرزه، دانلود رایگان کتاب مرزه گیاه عشق افروز، دانلود pdf کتاب مرزه گیاه عشق افروز، مرزه، نحوه استفاده از مرزه، مرزه خشک، دمنوش مرزه، خواص مرزه برای معده،

برای دانلود کتاب مرزه؛ گیاه عشق افروز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.