دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بادرنجبویه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بادرنجبویه

کتاب بادرنجبویه نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، در مورد خواص و مضرات بادرنجبویه و روش‌های کاشت و پرورش آن صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب بادرنجبویه می‌خوانیم:

بادرنجبویه‌ها گیاهانی گلدار با نام عمومى "اژدها سر" یا "سر اژدهائی" (dragonhead) از جنس "دراکوسفالوم" (Dracocephalum) متعلق به خانواده نعناعیان یا "لامیاسه یا الابیاته" (Lamiaceae, Labiatae) می‌باشند که دارای ساقه‌هایی ایستاده با مقطع چهارگوش، شاخه و برگ‌های بسیار معطر و گل‌هایی زیبا به رنگ‌های آبی، بنفش و سفید هستند. این گروه از گیاهان بویژه طى 200 سال اخیر در جهت تأمین داروهای گیاهی سنتی، کاربردهای ادویه‌ای، جلب زنبوران عسل و مقاصد زینتی مورد توجه قرار گرفته و کشت و کار می‌شوند اما همچنان بخش اعظم نیازهای انسانی به آن‌ها از طریق برداشت از زیستگاه‌های طبیعی و حالت وحشی تأمین می‌شود که این موضوع می‌تواند دلیل مهمی بر اهمیت اکوسیستم‌های طبیعی در زندگی بشر امروزی باشد.

کلمات کلیدی: بادرنجبویه برای کلیه، خواص بادرنجبویه برای معده، خواص بادرنجبویه، فواید بادرنجبویه، عوارض بادرنجبویه، خواص بادرنجبویه برای قلب، کاشت بادرنجبویه، کاشت بادرنجبویه در گلخانه، بادرنجبویه، بادرنجبویه برای چی خوبه، کاشت بادرنجبویه در گلدان، pdf کشت بادرنجبویه، خواص و مضرات بادرنجبویه، خواص بادرنجبویه برای تخمدان، خواص بادرنجبویه برای پوست، خواص بادرنجبویه برای کودکان، خواص بادرنجبویه برای مغز، بذر بادرنجبویه، کاشت بذر بادرنجبویه، زمان کاشت بذر بادرنجبویه، نحوه کاشت بذر بادرنجبویه،

برای دانلود کتاب بادرنجبویه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.