دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دو داستان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دو داستان

کتاب دو داستان دو قصه‌ی کوتاه به نام اتوبوس و آپارتمان شماره 2 از حمید رمضانی دربردارد.

داستان اتوبوس، داستان زندگی روزانه ماست. آنچه ما را به سویی می‌برد و ناخواسته هر تصمیمی خواست برای ما می‌گیرد. این داستان در قالب استعاره بیان شده و چرایی وضع زندگی ما را می‌نمایاند.

آپارتمان شماره 2 داستانی کوتاه دارد که به صورت استعاره و هنرمندانه‌ای به زندگی راستین ما پرداخته و آن را در قالب آنچه در یک آپارتمان تازه خریداری شده رخ داده است، نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب دو داستان می‌خوانیم:

ساعت از دو نیمه شب گذشته بود. واحد دو آپارتمان پلاک 97 مدت‌ها بود که خالی مونده بود. از وقتی مالک پیشین واحد رو خریده و به آمریکا رفته بود، واحد 2 متروک و خالی به امان خدا رها شده بود. خوب، این وضعیت چندان هم برای سوسک‌های مجتمع مسکونی بد نبود. اون‌ها می‌تونستن آسون از فاضلاب ساختمون به سوی توالت سرویس فرنگی واحد برن و یا از سوراخ دستشویی خودشونو به واحد برسونن و هرجا دلشون خواست سر بزنن، جفت‌گیری و تخم‌گذاری کنن، بچه‌دار بشن، بزنن و برقصن و از کشته شدن با زهر یا زیر پا هم ترسی نداشته باشن. سوسک‌ها مدت‌ها بود که حمام واحد شماره دو رو چون جایی امن واسه زندگی برگزیده بودن. شب‌ها تو آشپزخونه واحدهای دیگه دنبال خوراکی می‌چرخیدن و سپس به حمام آپارتمان شماره 2 که می‌رسیدن، با خیال راحت می‌آسودن.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه، مجموعه داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه برای اندروید، دانلود داستان کوتاه برای ایفون، pdf داستان رایگان، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، دانلود داستان ایرانی، داستان های کوتاه، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، دانلود رایگان داستان، داستان کوتاه رایگان،

برای دانلود کتاب دو داستان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.