دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جوجوبا؛ گیاهی با روغن استثنائی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جوجوبا؛ گیاهی با روغن استثنائی

کتاب جوجوبا؛ گیاهی با روغن استثنائی نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، مصارف دارویی، غذایی، ترکیبات شیمیایی، اکولوژی و بسیاری دیگر از موارد گیاه پرخاصیت موسیر را به طور کامل همراه با تصاویر شرح می‌دهد.

در بخشی از کتاب جوجوبا؛ گیاهی با روغن استثنائی می‌خوانیم:

بسیاری از بومیان سرخپوست آمریکائی از خمیر حاصل از دانه‌های نرم شده «جوجوبا» برای حفظ و نگهداری پوست حیوانات (animal hides) ذبحی مبادرت می‌ورزند.

زنان سرخپوست حامله به وفور از دانه‌های «جوجوبا» میل می‌کنند و باور دارند که این عمل باعث تسهیل در زایمان آن‌ها خواهد شد.

شکارچیان و مسافران سرخپوست که مجبورند، مدتی را دور از خانه و کاشانه بسر ببرند، اعتقاد دارند که با خوردن دانه‌های «جوجوبا» می‌توانند خودشان را از رنج و محنت گرسنگی که لاجرم گریبان آن‌ها را خواهد گرفت، تا رسیدن به مقصد برهانند.

کلمات کلیدی: خواص جوجوبا، فایده جوجوبا، طبع روغن جوجوبا، روغن جوجوبا برای مو، طرز تهیه روغن جوجوبا در منزل، مضرات روغن جوجوبا، جوجوبا، جوجوبا چیست، محصولات جوجوبا، جوجوبا برای پوست، نحوه استفاده روغن جوجوبا برای پوست، طرز استفاده روغن جوجوبا برای پوست، فواید روغن جوجوبا برای مو، فواید جوجوبا، مضرات جوجوبا، گل جوجوبا،

برای دانلود کتاب جوجوبا؛ گیاهی با روغن استثنائی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.