دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پایش و ابزار گذاری در مهندسی خاک و پی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پایش و ابزار گذاری در مهندسی خاک و پی

کتاب پایش و ابزار گذاری در مهندسی خاک و پی نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به مباحثی چون مراحل پایش مستمر، پایش دیواره‌های گود، فشارسنج و... می‌پردازد.

در بخشی از کتاب پایش و ابزار گذاری در مهندسی خاک و پی می‌خوانیم:

استفاده از تجهیزات جمع آوری خودکار داده‌ها در برنامه‌ریزی بازرسی فنی به دلیل افزایش سرعت و دقت روز به روز در
حال افزایش است و نگهداری، تعمیر، مقاوم سازی، بازرسی و استراتژی مدیریت عملکرد پل، ارزیابی یکپارچه پل‌ها مهندسی عمران و زلزله را به کاربرد ابزار دقیق و نقش حسگرها در بررسی پارامترهایی چون تنش، کرنش، تغییرات حرارت، رطوبت، فشار،  شتاب و سرعت و جابجایی نسبی، زمان، پتانسیل الکتریکی واداشته و امروزه فناوری جدید که در سازه‌های حساس و با اهمیت چون پل‌ها، سدها، نیروگاه‌ها و... به کار رفته همان پایش مستمر سلامت سازه از راه دور یا Remote Structural می‌باشد.

کلمات کلیدی: ابزار گذاری در ژئوتکنیک، آموزش ژئوتکنیک، مهندسی خاک، مهندسی خاک شناسی، خاک شناسی pdf، مهندسی پی، دانلود رایگان کتاب مهندسی پی، دانلود کتاب مهندسی پی، کتاب عمران، دانلود رایگان کتاب های عمران، کتاب عمران رایگان،

برای دانلود کتاب پایش و ابزار گذاری در مهندسی خاک و پی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.