دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ابزار گذاری در ژئوتکنیک و مهندسی خاک و پی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ابزار گذاری در ژئوتکنیک و مهندسی خاک و پی

کتاب ابزار گذاری در ژئوتکنیک و مهندسی خاک و پی نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به مباحثی چون گودبرداری و شیب های طبیعی، اندازه گیری فشار آب زیرزمینی، ابزار گذاری در گودبرداری های شهری و ... می‌پردازد.

در بخشی از کتاب ابزار گذاری در ژئوتکنیک و مهندسی خاک و پی می‌خوانیم:

از بارسنج‌های هیدرولیکی برای تعیین بار محوری وارد به انواد راک بولت، تیل وانگر استفاده می‌شود. المان مذکور از حفره میانی بارسنج عبور داده شده و توسط مهره بر روی صفحه بابر نصب می‌شود. در نتیجه، نیروی اعمالی به عضو عینا به سطح باربر بارسنج منتقل شده و پس از توزیع بر روی آن منجر به افزایش فشار سیال داخل ابزار شده که این تغییر فشار توسط سنسورهای بسیار دقیق داخل ابزار اندازه گیری می‌شود. با توجه به ظرفیت سنسورهای فشار و محدودیت‌های ابعادی موجود معمولا ظرفیت این گروه از بارسنج‌ها به 50 تن محدود و برای ظرفیت‌های بالاتر از بارسنج الکتریکی سری LCCN استفاده می‌شود،

کلمات کلیدی: ابزار گذاری در ژئوتکنیک، آموزش ژئوتکنیک، مهندسی خاک، مهندسی خاک شناسی، خاک شناسی pdf، مهندسی پی، دانلود رایگان کتاب مهندسی پی، دانلود کتاب مهندسی پی،

برای دانلود کتاب ابزار گذاری در ژئوتکنیک و مهندسی خاک و پی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.