دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی در انتهای کودکی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی در انتهای کودکی

کتاب صوتی در انتهای کودکی نوشته‌ی مجید اوریادی زنجانی، برنامه هفتادم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، ماجرای پسر یازده ساله‌ای را روایت می‌کند که برای تأمین مخارج خانه، درسش را رها کرده و به سختی کار می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی در انتهای کودکی می‌شنویم:

اگر پول داشت اولین کاری که می‌کرد، خریدن یک جفت کفش بود. سر ماه مادرش می‌آمد در حجره و دستمزد آن ماه را از اوستایش تحویل می‌گرفت. سهم خودش که به اندازه‌ی یک پول توجیبی بود. اگر می‌خواست از آن پول کفش بخرد باید شش ماه دور همه‌ی خوشی‌هایش را خط می‌کشید.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی در انتهای کودکی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.