دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اتحاد نور - جلد دوم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اتحاد نور - جلد دوم

در عصر جدید و با ورود آگاهی کیهانی نوین به زمین و با شتاب گرفتن تحولات عمیق و بنیانی در همه سطوح و ابعاد زندگی،  کتاب اتحاد نور - جلد دوم تالیف اتحاد نور، تلاش دارد تا نقش سازنده‌ای در انتشار آگاهی در میان فارسی زبانان بمنظور ساختن آینده‌ای بهتر داشته باشد.  

همه ابعاد زندگی انسان در سیاره زمین در حال تغییر و دگرگونی است و با اتمام چرخه‌های مختلف کهکشانی و کیهانی شاهد شروع فصل جدیدی در سیر تکامل آگاهی هستیم. بنابراین طبیعی است که آشنایی با جنبه‌های مختلف این تحولات در جهت کمک به رشد و تکامل روحی بسیار مهم و حیاتی است. 

زمین در نقطه بسیار حساس و پراهمیتی از سیر تکاملی‌اش قرار دارد و یک بیداری جمعی در جمعیت انسان‌های روی زمین در جریان است. بیداری از خوابی هزاران ساله، فراموش کردن داستان‌های کهنه که بیشتر اطمینانی جعلی می‌بخشیدند و فاقد بلوغ و دقت و واقع نگری بودند. تلاش برای رسیدن به آزادی فیزیکی، ذهنی و روحی و آگاهی از وجود حیات در ابعاد دیگر.  

هم اکنون اسرار به سرعت فاش می‌شوند. شاید بتوان عصر حاضر را از یک نگاه، عصر افشاگری نامید. چه در حوزه‌های سیاسی و چه در حوزه‌های اعتقادی و اجتماعی و یا علمی. دسیسه‌هایی مثل «نظم نوین جهانی» و «حکومت مخفی» / «کابال» فاش می‌شوند و انسان متوجه می‌شود که تاریخ زمین بسیار طولانی تر از چیزی است که به وی گفته شده و نیز بسیار متفاوت.  

انسان‌هایی که بیدار می‌شوند و چشم بر حقایق باز می‌کنند نیاز دارند انسان‌های بیدار دیگر را بیابند و این چنین خانواده‌های روحی روی زمین تشکیل خواهند شد، تا راه را برای ساختن تمدن جدید هموار سازند.

کلمات کلیدی: ستارگان، بذرهای ستاره ایی، استارسیدها، خانواده‌های روحی، جفت‌های روحی، ارتباط با فرازمینیها، فرازمینی ها، کیهان،

برای دانلود کتاب اتحاد نور - جلد دوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.