دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بانک مجموعه داستان ترجمه نوجوان (100 داستان)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بانک مجموعه داستان ترجمه نوجوان (100 داستان)

بسیاری از آثار کتاب بانک مجموعه داستان ترجمه نوجوان (100 داستان) برای اولین بار ترجمه شده‌اند و نمونه دیگری از آن‌ها یافت نمی‌شود.

این کتاب حاصل تلاش شانزده ساله اعضای هیئت ترجمه ماهنامه ادبیات داستانی چوک و مخاطبان آن است. داستان‌های این کتاب توسط اسماعیل پورکاظم و پونه شاهی ترجمه شده و گیتا بختیاری و مهدی رضایی آن‌ها را گرد‌آوری کرده‌اند. بسیاری از این آثار برای اولین بار ترجمه شده‌اند و نمونه دیگری از آن‌ها یافت نمی‌شود.

در بخشی از کتاب بانک مجموعه داستان ترجمه نوجوان (100 داستان) می‌خوانیم:

در بهار وقتی که پرستوها و لک لک‌ها برگشتند، درخت کاج از آن‌ها پرسید:
آیا از سرنوشت درختانی که قطع شده و از اینجا برده شده‌اند، اطلاع دارید؟ آیا در جایی آن‌ها را دیده‌اید؟
پرستوها هیچ اطلاعی از آن‌ها نداشتند اما یکی از لک لک‌ها اندکی بفکر فرو رفت و سپس گفت:
بله، من فکر می‌کنم که می‌دانم. من کشتی‌های بسیاری را وقتی که از مصر به اینجا می‌آمدم، دیده‌ام. در روی کشتی‌ها دکل‌های چوبی بسیار بزرگی نصب شده بود. من به جرأت اظهار می‌کنم که آن‌ها را از چوب درختان کاج ساخته‌اند. من باید به شما تبریک بگویم که آن‌ها این چنین با شکوه و عظمت می‌گردند.
درخت کاج جوان گفت: اوه، ‌ای کاش من هم آنقدر بزرگ بشوم که بتوانم سراسر دریاها را بپیمایم اما حقیقتاً دریاها چگونه هستند؟ آن‌ها به چه چیزی شبیه می‌باشند؟
لک لک پاسخ داد: بازگو کردن این موضوع نیازمند وقت بیشتری است. او سپس پرواز کرد و از آن جا رفت.

کلمات کلیدی: دانلود داستان pdf، مجموعه داستان، ادبیات داستانی، چوک، ماهنامه چوک، دانلود رایگان کتاب نوجوان pdf، دانلود کتاب داستان برای نوجوانان، کانون چوک، pdf داستان رایگان،

برای دانلود کتاب بانک مجموعه داستان ترجمه نوجوان (100 داستان) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.