دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پرستش گران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پرستش گران

کتاب پرستش گران نوشته‌ی وحید فخرائی، درباره‌ی سه محقق است که یک دستگاه خواندن تفکر را اختراع کردند و درگیر بحث‌های فلسفی می‌شوند که سبب می‌شود به دنبال پیدا کردن جواب، تحقیق خود را بیشتر کنند.

در بخشی از کتاب پرستش گران می‌خوانیم:

ساخت این دستگاه تاثیرات بسیار زیادی بر روی زندگی ما گذاشته بود، به طور کلی مسیر و جهت زندگیمان را تغییر داده بود. 

مدیریت این پروژه به دست من بوده است و قرار بود که بدون هماهنگی من به هیچ عنوان از این دستگاه استفاده نشود، بدیهی است که اشنایی با فلسفه، کنترل کردن افکار و دسترسی به افکار را در چهار چوب خاص خود قرار می‌دهد که سبب می‌شود زندگی تعادل خود را حفظ کند. 

من پیشنهاد دادم که از این دستگاه برای زندگی شخصی خود استفاده نکنیم، اما دکتر گفت که من برای این کار دلیل موجهی ندارم، چرا نباید از این دستگاه برای شناخت اطرافیان خود استفاده نکنیم.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه پرستش گران برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه پرستش گران، دانلود داستان کوتاه پرستش گران، دانلود داستان کوتاه پرستش گران برای اندروید، دانلود داستان کوتاه پرستش گران برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب پرستش گران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.