دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی سیاه و صورتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی سیاه و صورتی

کتاب صوتی سیاه و صورتی نوشته‌ی نرگس حسینی نژاد، برنامه شماره شصت و سوم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، ماجرای زنی را روایت می‌کند که شوهرش به زندان افتاده است.

در بخشی از کتاب صوتی سیاه و صورتی می‌خوانیم:

حتماً آمده‌ای که بمانی؛ از ساک سیاهی که جلوی پایت گذاشته‌ای پیداست آمده‌ای که بمانی. لابد از بالای در پریدی توی حیاط، از روی علمک گاز چفت در رفتی بالا و از در بی‌حفاظ پریدی. پس هنوز بلدی این کارها را! آدرس از کجا آوردی؟ ننه که آدرس ندارد...

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب صوتی سیاه و صورتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.