دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

شهر زیر دریا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی شهر زیر دریا

کتاب شهر زیر دریا اثر هنری بستون با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم مُنضم به تصاویر متعدد و مناسب می‌کوشد، تا کودکان و نوجوانان فارسی زبان را با ایده‌ها و آرزوهای بشر در مورد زندگی در اعماق دریا آشنا سازد.

آرزوی زندگی در زیر دریا در قصّه‌ها:

انسان‌ها همواره امیدها و آرزوهایی داشته‌اند که انگیزه‌های لازم را برای پویائی و تلاش بیشتر بشر فراهم ساخته‌اند ولیکن آرزوها خودشان نیز منبعث از نو طلبی و تنوّع خواهی انسان‌ها و یا احساس نیاز آن‌ها برای گریز از مخاطرات زندگی به منظور بقاء در شرایط دشوار می‌باشند. 

یکی از آرزوهای بشر از دیرباز آن بوده است که بتواند در اعماق دریاها به زندگی عادی خویش بپردازد ولیکن این آرزو تا عصر حاضر بواسطۀ فقدان تکنولوژی‌های لازم برایش مقدور نمی‌گردید لذا از طریق قصّه‌ها و افسانه‌ها به سیراب کردن عطش نوطلبی و خطرپذیری خویش می‌پرداخته است درحالیکه امروزه ساخت خانه‌ها و حتّی شهرهای کوچکی در زیر دریا امکان پذیر گردیده و به منظور تنوّع طلبی و به نوعی برخورداری از یک زندگی لوکس و شاهانه مد نظر بسیاری از ثروتمندان قرار گرفته است امّا این امکان وجود دارد که زندگی در زیر دریا بنابر دلایلی در آینده‌های دور و یا نزدیک به نوعی به نیاز بایستۀ انسان‌ها برای بقاء تبدیل گردد. 

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، The City Under The Sea، Henry Beston،

برای دانلود شهر زیر دریا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.