دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سایکی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سایکی

کتاب سایکی به قلم نگار سروری ستوده در قالب داستانی، نیروهای ترس، یأس، کابوس، آینده، ناامیدی، امید و آرزو را به تصویر می‌کشد.

داستان روایت نبرد امید و آرزو برای مواجه با ناکامی‌هاست. روایتی که در عین دیدگاهی روانشناختی، داستان عشق این دو را بازگو می‌کند.

در بخشی از کتاب سایکی می‌خوانیم:

جشن ازدواجشان در بزرگ‌ترین سالن خانه برگزار شد. سالنی که نورپردازی آن به گونه‌ای بود که از وسط با دقت با نور نصف می‌شد. نور سفیدی که در انتهایش صندلی مرد قرار داشت و تاریکی مطلقی که در انتهایش زن روی صندلی‌اش نشسته بود. هیچکس، هیچگاه زن را ندید. مرد هم دوست نداشت کسی ببیندش؛ روی زنش تعصب داشت! از طرفی با نامرئی بودن زن بیشتر احساس قدرت می‌کرد! به این ترتیب تنها مرد بود که می‌تواست در شب موهای زن گم شود.

کلمات کلیدی: داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه سایکی، دانلود داستان کوتاه سایکی، دانلود داستان کوتاه سایکی برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان ایرانی، دانلود داستان کوتاه سایکی برای اندروید، دانلود داستان کوتاه سایکی برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه سایکی، pdf داستان رایگان، مجموعه داستان کوتاه سایکی، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه،

برای دانلود کتاب سایکی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.