دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی نوشته‌ی نبی عبدی، به صورت مفصل و کامل درباره راه اندازی کسب و کار‌های اینترنتی بحث می‌کند. در واقع این کتاب یک راهنمای کامل برای اشخاصی است که می‌خواهند یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند.

در بخشی از کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی می‌خوانیم:

می خواهم یک کسب و کار اینترنتی راه بیاندازم، از کجا شروع کنم؟ با یک مثال شروع کنیم: اگر تا حالا نرفته باشیم کوه و به خاطر تعریف‌هایی که شنیدیم، هوس کوهنوردی به سرمان بزند، آن وقت اولین کار عاقلانه این است که راجع به کوهنوردی پرس و جو کنیم و بعد شرایط آن را با شرایط و توان خود بسنجیم. ببینیم از پس آن برمی‌آییم؟ اصلاً ارزش رفتن دارد؟ با علاقه و عقاید ما جور است؟ و … بعد از تصمیم قطعی برای کوهنوردی، نوبت انتخاب کوه است. از میان این همه کوه قرار است از کدام یکی بالا برویم؟ معمولاً هر کوه دارای چندین قله است.

پس فاز بعدی انتخاب قله است. به کدام قله و از کدام مسیر؟ با کدام امکانات؟ این‌ها سوالاتی که باید پاسخ داده شود. خب همه چیز محیا است. حالا باید دست به عمل بزنیم. تجهیزات را آماده می‌کنیم و راه می‌افتیم. قطعاً راه هموار نیست و در عمل باید ابتکار به خرج دهیم. این همان فاز آخر است. راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیز شبیه کوهنوردی است.

کلمات کلیدی: کسب و کار مجازی، انواع کسب و کار اینترنتی، ایده های کسب و کار اینترنتی، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی در ایران، آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، انواع مدلهای کسب و کار اینترنتی، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی pdf، کسب و کار آنلاین، کسب و کار اینترنتی در منزل، کسب و کار اینترنتی چیست،

برای دانلود کتاب راهنمای جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.