دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نگذار بخوابم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نگذار بخوابم

کتاب نگذار بخوابم نوشته‌ی مهرداد مراد، یک داستان نیمه بلند جنایی درباره‌‌ی زن جوانی است که نیمه شب با نگرانی از خواب می‌پرد و شوهرش را وادار می‌کند تا از خانه فرار کنند، غافل از اینکه سرنوشت تاریکی در انتظار آن‌هاست.

در بخشی از کتاب نگذار بخوابم می‌خوانیم:

نمی‌دانم چقدر از نیمه شب گذشته بود که با صدایی خفه از خواب پریدم. نیم خیز نشستم سر جام. در کمد دیواری باز مانده بود و در آن فضای سایه روشن اتاق، داخلش مثل غاری تاریک توی چشم می‌زد. هول برم داشته بود. مطمئن بودم که صدا از داخل کمد به گوشم رسیده. قلبم مثل ماتحت مرغ تپ و تپ می‌زد. برای یکی دو دقیقه خیره به آن موج سیاه خیره شدم و بعدش خیلی آرام برگشتم و سرم را گذاشتم روی متکا. 

مدت کمی طول کشید تا دوباره چشمانم گرم شد و خوابم گرفت اما هنوز پنج دقیقه بیشتر نگذشته بود که دوباره همان صدا مرا از خواب پراند. یکی می‌گفت:

 «فرار کن. از اینجا فرار کن.»

کلمات کلیدی: داستان جنایی، دانلود داستان جنایی، دانلود داستان هیجان انگیز، دانلود داستان ایرانی، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، دانلود داستان، دانلود داستان نگذار بخوابم پی دی اف، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب نگذار بخوابم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.