دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش طراحی اتصالات فولادی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش طراحی اتصالات فولادی

کتاب آموزش طراحی اتصالات فولادی نوشته‌ی محسن چشمی مقدم، مناسب مهندسین محاسب بوده و مطالب با توجه به نکات اجرایی و بدون مطالب اضافی تئوری بیان شده است.

در این کتاب آموزش طراحی انواع اتصالات فولادی شامل تیر به تیر، تیر به ستون، اتصالات بادبندها، کف ستون و انواع وصله‌ها هم به صورت جوشی و هم به صورت پیچی با استفاده از خروجی‌های نرم افزار ETABS و با توجه به بندهای آیین نامه‌ای گنجانده شده است.

کلمات کلیدی: طراحی اتصالات فولادی در etabs، نرم افزار طراحی اتصالات فولادی، اموزش طراحی اتصالات سازه فولادی، جزوه طراحی اتصالات فولادی، خروجی ایتبس برای طراحی دستی اتصالات،

برای دانلود کتاب آموزش طراحی اتصالات فولادی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.