دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان عشق و ترس

  • موضوع: رمان
  • ۶۵۳ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۸
  • ۲۶۳۷۴ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان عشق و ترس

کتاب رمان عشق و ترس داستان دختری به اسم آسمان است که برای ادامه تحصیل به تهران می‌آید و به دلیل یک کنجکاوی کوچک با اتفاقات ترسناک و گاهی هیجان‌انگیزی رو به رو می‌شود. داستان با کل کل شروع می‌گردد ولی کم کم ترسناک می‌شود. نویسنده در این رمان سعی داشته است تا عشق و ترس را با هم به تصویر بکشد.

در بخشی از کتاب رمان عشق و ترس می‌خوانیم:

اولین بار نیست که این حسو دارم ولی هنوز نتونستم درکش کنم.
ولی این حسه لعنتی از زمانی که به ایران اومدم ظاهر شده از زمانی که آسمان و کاراشو دیدم بروز پیدا کرده
گاهی دلم می‌خواد برم و سر آسمان داد بزنم
داد بزنم که به چه حقی جلوی پسرای غریبه نمک می‌پرونه
با چه جرأتی با پسرای کلاسش گرم می‌گیره...
اصلاً به من چه من چی کارشم.
به من چه ربطی داره که با کی معاشرت می‌کنه با کی بگو و بخند می‌کنه.
دستام و مشت کردم و ناخونام و توی گوشت دستم فرو کردم شاید از این التهاب از این حسه مزخرف کم بشه.
ستارہ: می‌شه بیاین داخل
سروش: اجازه هست.
مایی که در خونشونو اونم دوبار شکستیم و بدون اجازه وارد شدیم حالا اجازه می‌گیرین
ستارہ: بله بفرمایید.
وارد خونه شدیم.
با چشم دنبالش گشتم
کنار ستاره ایستاده بود و سرش و پایین انداخته بود.

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان عشق و ترس، دانلود پی دی اف رمان عشق و ترس، دانلود رایگان رمان عشق و ترس، دانلود رمان عشق و ترس، دانلود رمان عشق و ترس، دانلود رمان عشق و ترس با لینک مستقیم، دانلود رمان عشق و ترس برای موبایل، رمان عشق و ترس، رمان عشق و ترس، pdf رمان عشق و ترس کامل، دانلود کتاب عشق و ترس با لینک مستقیم، دانلود کتاب عشق و ترس برای موبایل، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، رمان جدید عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه جدید، دانلود رمان ترسناک، دانلود رمان ژانر وحشت، دانلود رمان هیجان انگیز، داستان فارسی ترسناک، دانلود داستان ترسناک، داستان ترسناک،

برای دانلود کتاب رمان عشق و ترس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.