دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Access 2010

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نرم افزار Access 2010

کتاب آموزش نرم افزار Access 2010 نوشته‌ی شاهین شاکری و ندا مفاخری، به آموزش کامل و تصویری یکی از اجزای مایکروسافت آفیس می‌پردازد که برای ایجاد پایگاه داده‌های رابطه‌ای کاربرد دارد. این نرم افزار پایگاه داده را با یک واسط کاربری گرافیکی و ابزاری ترکیب می‌کند.

در بخشی از کتاب آموزش نرم افزار Access 2010 می‌خوانیم:

برای ایجاد قاعده اعتبار سنجی در سطح رکورد در نمای Property sheet، desgin را انتخاب کنید تا property sheet مربوط به کل جدول باز شود. درون کادر متنی validation nule کلیک کنید و سیش در بخش text validation nules متن پیام خطای دلخواه را تایپ کنید. در این مرحله اگر جدول اطلاعاتی از قبل داشته باشد که با آن تطابق ندارد اخطاری برای بررسی آن به شما داده می‌شود که کافی است آن را تایید کنید. اکنون با تایید آنچه انجام داده اید قاعده اعتبار سنجی خود را نهایی کنید.

توجه کنید که قبل از ایجاد قاعده اعتبار سنجی حتما باید جدول ذخیره شده باشد و اگر این کار را قبلاً نکرده باشید حین کار از شما برای ذخیره اسم خواسته خواهد شد. شما می‌توانید با قرار دادن نام‌های فیلد در میان کروشه آن را به صورت مستقیم درون یک عبارت وارد کنید. هنگامی که شما قاعده‌ای برای رکوردها می‌گذارید هنگام ورود اطلاعات تا اطلاعات با قاعده هماهنگ نشود اجازه رفتن به رکورد بعدی و ذخیره‌ی اطلاعات را نمی‌یابید.

کلمات کلیدی: آموزش ساخت دیتابیس با اکسس، آموزش پایگاه داده اکسس، آموزش پایگاه داده Access، access، آموزش اکسس پیشرفته pdf، آموزش تصویری access، آموزش و بانک اطلاعاتی اکسس، بانک اطلاعاتی اکسس، آموزش نرم افزار Access، آموزش Access، آموزش نرم افزار اکسس، آموزش اکسس، آموزش گام به گام اکسس،

برای دانلود کتاب آموزش نرم افزار Access 2010 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.